W zakresie sprzedaży ratalnej współpracujemy z 3 firmami.
Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
CA Raty dostępne: 
- całkowicie online 
- do max. kwoty 20 000 zł za zakupy 
- bez zbędnych formalności 
- spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy
Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.
Szacunkowa wysokość raty kredytu, prezentowana przy cenie towaru, została obliczona dla kredytu ratalnego na zakup towarów i usług oferowanego przez Credit Agricole Bank Polska S.A. Do prezentacji wysokości raty przyjęta została oferta Raty za 1% miesięcznie (5-43) oraz 15 miesięczny okres kredytowania.

Poniższe wyliczenia podane są w oparciu o reprezentatywny przykład w rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z 12.05.2011 r. w wyniku, czego mogą różnić się od parametrów kredytu dla oferty wybranej przez Kupującego.

Dla kredytu na zakup towarów i usług w wysokości 2000 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 15 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 15 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 0% (stopa stała), prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 300 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,9% całkowita kwota do zapłaty wynosi 2300 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 300 zł (z czego odsetki wynoszą 0 zł) a kwota raty miesięcznej wynosi 153,33 zł”

Firma Handlowa ARTA Tadeusz Simoniuk i spółka s.j. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Firma Handlowa ARTA Tadeusz Simoniuk i Spółwa s.j współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A.  i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny.

1 Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 6 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 22.01.2019 r. są następujące: cena towaru 1500 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 8,91 %, całkowity koszt kredytu: 217,54 zł obejmuje: prowizję: 68,10 zł, odsetki: 149,44 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 13,98 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł; czas obowiązywania umowy: 18 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 1717,54 zł; wysokość 11 miesięcznych równych rat 143,13 zł, wysokość ostatniej 12 raty wynosi 143,11 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia [23-01-2019] r. do dnia [31-06-2019] r.

 

FH "ARTA"  Simoniuk Tadeusz i S-ka Sp.j. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem FH "ARTA"  Simoniuk Tadeusz i S-ka Sp.j. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z karencją w spłacie pierwszej raty, z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć