W naszym sklepie stacjonarnym o powierzchni sprzedażowej ponad 300 m2, mieszczącym się w Jeleniej Górze przy ul. Komedy Trzcińskiego 12, sprzedajemy rowery, części i akcesoria różnych marek. 
 

 
Oferta sklepu stacjonarnego w pewnym zakresie jest zbieżna z ofertą sklepu internetowego, są jednak części i akcesoria nie prezentowane w sklepie internetowym dostępne tylko w sklepie stacjonarnym. Każdy produkt dostępny w sklepie internetowym można odebrać w sklepie stacjonarnym, w tym celu podczas składania zamówienia należy wybrać odbiór osobisty.
 

 
Marki rowerów to Trek, Kross, Kellys, Haibike, Winora, Diamant, Dahon, Romet, Alpina, Le Grand oraz niezliczona ilość części i akcesorii rowerowych. W naszym sklepie mieści się centrum testowe trenażerów Kinetic. 
 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu stacjonarnego, w tej chwili jesteśmy największym sklepem rowerowym w Jeleniej Górze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć