Kategorie

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Rower szosowy Kross VENTO TE 2020 Team Edition - przesprzedaż

Rower szosowy Kross VENTO TE 2020 Team Edition Zobacz większe

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę
Cena:

19 999,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Rower szosowy Kross VENTO TE 2020 Team Edition - przesprzedaż

Rower szosowy Kross VENTO TE 2020 Team Edition - przesprzedaż

Aktualna cena: 19 999,00 zł

Zadaj pytanie:

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • Opis produktu
  • Gwarancja
  • Każdy sprzedawany u nas produkt jest nowy. Na każdy towar wystawiamy paragon lub na życzenie wystawiamy fakturę VAT 23%.

    Rowery Kellys i Alpina mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 5 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Winora i Haibike mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 5 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Dahon mają 2 lata gwarancji. Rowery Trek mają 2 lata gwarancji na osprzęt i dożywotnią gwarancję na ramę (wg warunków producenta). Rowery Diamant mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 40 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Kross i LeGrand mają 2 lata gwarancji na osprzęt i dożywotnią gwarancję na ramę (wg warunków producenta).

    Rowery Kellys, Alpina, Dahon, Winora, Haibike, Trek i Diamant sprzedawane wysyłkowo są objęte gwarancją Door To Door. Rowery Kross i LeGrand są objęte gwarancją ogólnopolską w punktach serwisowych.

  • Najniższa cena
  • Skorzystać z gwarancji najniższej ceny na rowery z kolekcji 2020.

    Dostałeś kod rabatowy, masz rabat za stałe zakupy, znalazłeś promocje na innej stronie? Wyślij do nas, po potwierdzeniu zaproponujemy lepsze warunki zakupu.

  • Dostawa
  • Odwiedź nasz kanał na Youtube:

    https://www.youtube.com/user/salonrowerowypl

    Wysyłka
    Jest realizowana przez firmę kurierską DPD oraz InPost. Dla zamówień do 599 zł, w przypadku płatności przelewem, koszt transportu to tylko 14,99 zł lub 19,99 zł.Za zakupy od 599 zł, pod warunkiem płatności z góry przelewem udzielamy rabatu na koszty dostawy kurierem DPD. Koszt dostawy wyniesie w takim przypadku 0 zł.  Przy dostawie firmą kurierską wszystkie przesyłki są ubezpieczone przez nas w pełnej wartości, co zmniejsza ryzyko problemów w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki. Z analizy zamówień wynika, że 50 % zakupionego u nas towaru wysyłamy w 24 godziny robocze. Z uwagi na to, że duża część zamówień angażuje też serwis lub wymaga doradztwa sprzedawców, zastrzegamy, że paczka może zostać wysłana w 4 dni robocze. Jeżeli zamówienie będzie miało opóźnienie będziemy się z Państwem kontaktować.

    Z uwagi na zachowanie wysokich standardów obsługi, sprzedaż wysyłkowa nie obejmuje rowerów marki Trek, Diamant i Electra.

    Rowery marki Trek, Diamant i Electra dostarczamy własnym transportem, skręcone i gotowe do jazdy na terenie całego kraju. Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie mailowo lub telefonicznie terminu i ceny dostawy.

    Mniejsze paczki można odbierać w paczkomatach InPost - koszt niezależnie od wartości zamówienia przy wpłacie na konto to 10,99 zł, a przy płatności przy odbiorze 19,99zł.

    UWAGA

    Teraz gratis do każdej paczki zamówionej kurierem DPD:

    możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.


    Uwaga: istnieje możliwość wysyłki rowerów oraz części do innych krajów Unii Europejskiej, w przypadku zainteresowania dostawą zagraniczną przed zakupem prosimy o kontakt.

    Płatność

    1. Ceny wszystkich produktów na stronach WWW sklepu internetowego salon-rowerowy.pl są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

    2. Cena brutto produktu nie obejmuje kosztu jego dostawy.

    3. Za zamówienie możesz zapłacić na kilka sposobów, w zależności jaki rodzaj dostawy wybierzesz:

    A. Dostawa kurierem DPD – możesz zapłacić:

    • przelewem (przedpłata),
    • elektronicznie przez tpay (przedpłata),
    • w ratach (przedpłata),
    • w formie leasingu Leaselink (przedpłata),
    • gotówką u kuriera (przy odbiorze),

    B. Dostawa do paczkomatu  – możesz zapłacić:

    • przelewem (przedpłata),
    • elektronicznie przez tpay (przedpłata),
    • kartą (przy odbiorze z paczkomatu),

    C. Odbiór w salonie – możesz zapłacić:

    • przelewem (przedpłata),
    • elektronicznie przez tpay (przedpłata),
    • w ratach (przedpłata),
    • w formie leasingu Leaselink (przedpłata),
    • gotówką (przy odbiorze),
    • kartą (przy odbiorze),
    • w ratach (przy odbiorze).


    O każdym etapie zamówienia informujemy powiadomieniem na email, w dniu wysyłki towaru podajemy link do śledzenia przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

    Prowadzimy standardowy sklep, więc zamówiony towar można odebrać także osobiście, po wcześniejszym ustaleniu.
    Szczegółowe koszty transportu oraz dostępne opcje dostawy określane są w momencie składania zamówienia w zakładce koszyk.

    Pakowanie
    Wiemy jak ważne jest dobre zakapowanie przesyłki, a najważniejsze jest to w przypadku całych rowerów. Poniżej przedstawiamy nasze podejście do jakości obsługi i zapakowania rowerów.

    1. Najpierw rowery przyjeżdżają do nas z magazynów producentów lub importerów i są przechowywane w naszych magazynach.

    magazynmagazyn



    2. Prowadzimy sklep stacjonarny, więc część rowerów jest skręconych do wystawienia w sklepie.


    3. Po zakupie przygotowujemy rower do natychmiastowej eksploatacji, tak jakbyś odbierał go osobiście w sklepie. Skręcamy i regulujemy tak aby był gotowy do jazdy.
     

    serwisserwis
     

    4. Po dokładnym skręceniu i wyregulowaniu roweru podbijamy przegląd gwarancyjny i pakujemy rower do wysyłki.
    W tym celu odkręcamy niezbędne elementy (siodełko, pedały, kierownica, przednie koło) tak aby rower nie został uszkodzony podczas transportu. Niestety, żadna firma kurierska nie dysponuje możliwościami bezpiecznego transportu roweru złożonego w 100%, staramy się jednak aby późniejsze złożenie w domu było jak najłatwiejsze. Całość dokładnie zabezpieczamy, karton zostaje oklejony taśmami zabezpieczającymi z naszym nadrukiem i oczekuje na kuriera. Do obowiązków kupującego należy ponowne złożenie roweru wg instrukcji producenta oraz załączonej krótkiej instrukcji. Dla ułatwienia do każdego zamówienia załączamy filmy instruktażowe oraz służymy pomocą telefoniczną.
     

    pakowaniepakowanie

     

    Uwaga
    Każda paczka jest zabezpieczona firmową taśmą pakową (klejącą) oraz każda paczka zawierająca rower dodatkowo taśmą polipropylenową (plastikową) z nadrukiem www.SALON-ROWEROWY.pl, w przypadku braku taśm firmowych lub jeżeli przesyłka nosi ślady uszkodzeń, konieczne jest rozpakowanie paczki w obecności kuriera i sprawdzenie czy przesyłka jest kompletna i nieuszkodzona. Kurier w takiej sytuacji ma obowiązek czekać, a w przypadku uszkodzenia lub niekompletności musi spisać protokół szkody. 
     

    nasza paczka

    Jak złożyć rower kupiony przez internet:

Rower szosowy Kross VENTO TE 2020 Team Edition - przesprzedaż

Kross Vento TE to nasza propozycja roweru szosowego na najwyższym poziomie. Model ten łączy klasyczną szosową geometrię z zaawansowaną technologią, która pozwala pokonywać kolejne kilometry szybciej i bardziej komfortowo niż kiedykolwiek wcześniej. Vento TE stworzyliśmy po to, aby dać zawodnikom Kross Racing Team optymalną maszynę do treningu szosowego i startu w wyścigach.

Lekka rama Kross Vento TE wykonana jest z włókna węglowego T784 zapewniającego sztywność, która przekłada się na doskonałą dynamikę. W połączeniu ze sztywnymi osiami obydwóch kół sprawia to, że Kross Vento TE prowadzi się niezwykle precyzyjnie i rewelacyjnie przyspiesza. Mocne hamulce tarczowe Shimano Ultegra to zupełnie nowy poziom kontroli nad rowerem. Ich zastosowanie nie tylko poprawia poziom bezpieczeństwa, ale także pozwala realnie poprawiać czasy na zjazdach. Dzięki hamulcom tarczowym hamujemy później i krócej, oszczędzając bezcenne sekundy. Efektywne hamowanie jest możliwe w każdych warunkach atmosferycznych.

Osprzęt roweru szosowego Kross Vento TE dobraliśmy tak, aby rower już w specyfikacji fabrycznej był gotowy do startów w wyścigach. Niezawodny i precyzyjny, elektroniczny napęd Shimano Ultegra Di2 R8050 zapewnia idealną powtarzalność zmiany biegów, niezależnie od obciążenia i warunków na trasie. Ultralekkie koła FSA METRON posiadają karbonowe obręcze, będące idealnym kompromisem pomiędzy niską wagą, a dobrymi właściwościami aerodynamicznymi. Kokpit oraz wspornik siodła to lekkie, karbonowe komponenty FSA o dobrych właściwościach aerodynamicznych i wydajnym tłumieniu wibracji.

SPECYFIKACJA

RAMA
MATERIAŁ RAMYCARBON T784
WIDELECCARBON
TYLNY AMORTYZATORBRAK
KOŁA
PIASTA PRZÓDFSA METRON / Vision Metron 40C
PIASTA TYŁFSA METRON / Vision Metron 40C
OPONYMITAS SYRINX V80 700X25
OBRĘCZEFSA METRON 40 / Vision Metron 40C
NAPĘD
PRZERZUTKA PRZÓDSHIMANO ULTEGRA DI2 R8050
PRZERZUTKA TYŁSHIMANO ULTEGRA DI2 R8050
HAMULCE PRZÓDSHIMANO ULTEGRA DI2 R8070
HAMULCE TYŁSHIMANO ULTEGRA DI2 R8070
DŹWIGNIE HAMULCASHIMANO ULTEGRA DI2 R8070
MANETKISHIMANO ULTEGRA DI2 R8070
KORBYSHIMANO ULTEGRA R8000
SUPORTSHIMANO PRESS FIT BB72-41B
ŁAŃCUCHSHIMANO HG601
KASETA / WOLNOBIEGSHIMANO ULTEGRA R8000
KOMPONENTY
KIEROWNICAFSA K-Force Compact 440mm
WSPORNIK KIEROWNICYFSA 0S99CSI 110MM/31,8/6°
WSPORNIK SIODŁAFSA KFORCE SB0 27,2x350 CARBON
STERYFSA Orbit C-40-CF-ACB
SIODŁOF'IZI:K ANTARES R5 MAGNESIUM
CHWYTYVELO
PEDAŁYBRAK

GEOMETRIA


  
S (20")
M (21")
L (22")
XL (23")
 Wzrost:
 Rozmiar kół28"28"28"28"
FSRozmiar ramy50/5253/5455/5657/58
STDługość rury podsiodłowej500530550570
TTEfektywna długość górnej rury523544555575
HTDługość główki ramy120140155175
SAKąt rury podsiodłowej74,573,573,573
HAKąt główki ramy71,572,572,873,7
CSDługość tylnych widełek415415417417
WBBaza kół9859869971003
REACHReach380383390398
STACKStack519542557579
BBDROPBB Drop70707070

Efektywny transfer mocy - Modele posiadające hamulce tarczowe wyposażone są w sztywne osie kół maksymalizujące transfer mocy. Standard mocowania flat mount integruje zacisk hamulca z ramą zwiększając sztywność, obniżając masę i poprawiając aerodynamikę.

Precyzja sterowania - Stożkowa główka ramy o zmiennym przekroju od 1 1/8" u góry do 1,5" u dołu. Większa średnica na dole daje większą wytrzymałość oraz sztywność przekładającą się na precyzję w sterowaniu.

Dbałość o szczegóły - Wewnętrzne prowadzenie przewodów jest nie tylko estetyczne i pozwala się cieszyć widokiem czystej ramy, ale również wydłuża żywotność linek i pancerzy chroniąc je przed błotem, piachem czy deszczem.

Modele karbonowe Kross Vento to rowery stricte sportowe. Wysokiej jakości karbonowa rama Kross o agresywnej geometrii i doskonałe komponenty to mieszanka dla zaawansowanych szosowców nieuznających kompromisów.

Produkty z tej samej kategorii