Kategorie

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Rower elektryczny Kross SOIL BOOST 2.0 2020 (630Wh) - przedsprzedaż

Obniżka! Rower elektryczny Kross SOIL BOOST 2.0 2020 (630Wh) Zobacz większe

Zamów rower zanim zostanie wyprodukowany i ciesz się dodatkowym rabatem.

Na zamówienie

Nowy produkt

Na zamówienie
Cena:

18 524,05 zł

-5%

19 499,00 zł


  • Opis produktu
  • Gwarancja
  • Każdy sprzedawany u nas produkt jest nowy. Na każdy towar wystawiamy paragon lub na życzenie wystawiamy fakturę VAT 23%.

    Rowery Kellys i Alpina mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 5 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Winora i Haibike mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 5 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Dahon mają 2 lata gwarancji. Rowery Trek mają 2 lata gwarancji na osprzęt i dożywotnią gwarancję na ramę (wg warunków producenta). Rowery Diamant mają 2 lata gwarancji na osprzęt i 40 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta). Rowery Kross i LeGrand mają 2 lata gwarancji na osprzęt i  5 lat gwarancji na ramę (wg warunków producenta).

    Rowery Kellys, Alpina, Dahon, Winora, Haibike, Trek i Diamant sprzedawane wysyłkowo są objęte gwarancją Door To Door. Rowery Kross i LeGrand są objęte gwarancją ogólnopolską w punktach serwisowych.

  • .>. Najniższa cena .<.
  • Skorzystać z gwarancji najniższej ceny na rowery z kolekcji 2019.

    Dostałeś kod rabatowy, masz rabat za stałe zakupy, znalazłeś promocje na innej stronie? Wyślij do nas, po potwierdzeniu zaproponujemy lepsze warunki zakupu.

  • Dostawa
  • Odwiedź nasz kanał na Youtube:

    https://www.youtube.com/user/salonrowerowypl

    Wysyłka
    Jest realizowana przez firmę kurierską DPD oraz InPost. Zakupy od 599 zł. mają u nas darmowe koszty wysyłki, pod warunkiem płatności z góry przelewem. Dla zamówień do 599 zł, w przypadku płatności przelewem, koszt transportu to tylko 14,99 zł lub 19,99 zł. Przy dostawie firmą kurierską GRATIS przesyłki są ubezpieczone przez nas w pełnej wartości, co zmniejsza ryzyko problemów w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki. Z analizy zamówień wynika, że 50 % zakupionego u nas towaru wysyłamy w 24 godziny robocze. Z uwagi na to, że duża część zamówień angażuje też serwis lub wymaga doradztwa sprzedawców, zastrzegamy, że paczka może zostać wysłana w 4 dni robocze. Jeżeli zamówienie będzie miało opóźnienie będziemy się z Państwem kontaktować.

    Z uwagi na zachowanie wysokich standardów obsługi, sprzedaż wysyłkowa nie obejmuje rowerów marki Trek, Diamant i Electra.

    Rowery marki Trek, Diamant i Electra dostarczamy własnym transportem, skręcone i gotowe do jazdy na terenie całego kraju. Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie mailowo lub telefonicznie terminu i ceny dostawy.

    Mniejsze paczki można odbierać w paczkomatach InPost - koszt niezależnie od wartości zamówienia przy wpłacie na konto to 10,99 zł, a przy płatności przy odbiorze 15,99zł.

    UWAGA

    Teraz gratis do każdej paczki zamówionej kurierem DPD:

    możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.


    Uwaga: istnieje możliwość wysyłki rowerów oraz części do innych krajów Unii Europejskiej, w przypadku zainteresowania dostawą zagraniczną przed zakupem prosimy o kontakt.

    Płatność
    1. Przelew - Za każde zakupy można u nas zapłacić przelewem

    2. Szybkie płatności TPAY -  za każde zakupy można zapłacić w bezpieczny sposób bezpośrednio w swoim banku lub za pomocą kart płatniczych

    3. Raty - Za zakupione towary możesz płacić w atrakcyjnych ratach kilku banków

    4. Pobranie - Płacisz przy odbiorze paczki kurierowi.

    5. Gotówka w kasie - przy osobistym odbiorze towaru.

    6. Karta płatnicza - przy odbiorze przesyłki za pobraniem z Paczkomatu

    O każdym etapie zamówienia informujemy powiadomieniem na email, w dniu wysyłki towaru podajemy link do śledzenia przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

    Prowadzimy standardowy sklep, więc zamówiony towar można odebrać także osobiście, po wcześniejszym ustaleniu.
    Szczegółowe koszty transportu oraz dostępne opcje dostawy określane są w momencie składania zamówienia w zakładce koszyk.

    Jak złożyć rower kupiony przez internet:

Rower elektryczny Kross SOIL BOOST 2.0 2020 (630Wh) - przedsprzedaż

Kross Soil Boost 2.0 to nasza zupełnie nowa propozycja w segmencie rowerów elektrycznych. Soil Boost jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy od roweru zawsze wymagają więcej. Chcą jeździć szybciej, docierać dalej, a na zjazdach mieć więcej sił i energii na dobrą zabawę. Soil Boost 2.0 łączy najlepsze cechy nowoczesnego roweru trailowego i super wydajnego silnika elektrycznego Shimano STEPS, co przekłada się na zupełnie nowe możliwości na szlaku.

W Krossie Soil Boost 2.0 zastosowaliśmy zupełnie nową ramę ze zintegrowaną baterią 630Wh. Dzięki temu rower jest nie tylko bardziej elegancki, ale i praktyczny. Bateria jest w pełni schowana w ramie, nie przeszkadza podczas konserwacji roweru, ani w transporcie. W każdej chwili można ją jednak zdemontować. Dodatkowo dajemy możliwość wyboru jednej z dwóch pojemności akumulatorów dla jeszcze lepszego dopasowania roweru do naszych potrzeb.

Nowoczesna rama Krossa Soil Boost 2.0 zapewnia doskonałe właściwości jezdne dzięki amortyzatorom Rock Shox Yari RC i Deluxe Select R. W połączeniu z kołami 27.5 cala na bardzo szerokich oponach sprawia to, że Kross Soil Boost 2.0 oferuje fenomenalną trakcję i przyczepność w każdych warunkach. Napęd Shimano XT w układzie 1x11 współpracuje z nowoczesną jednostką elektryczną Shimano STEPS ukrytą w ramie. System Shimano jest niesamowicie intuicyjny i pozwala cieszyć się wspomaganiem 250W w każdej chwili. Na pokładzie Krossa Soil Boost 2.0 znalazło się też miejsce dla bardzo mocnych hamulców Shimano ZEE i regulowanej sztycy KS.

SPECYFIKACJA

RAMA
MATERIAŁ RAMYAluminium Lite
WIDELECROCK SHOX YARI RC
TYLNY AMORTYZATORROCK SHOX DELUXE SELECT R
SYSTEM E-BIKE
SILNIKSHIMANO Steps DU-E8000 (250W, 70Nm)
BATERIAZintegrowana bateria 630Wh
WYŚWIETLACZSHIMANO Steps SC-E8000
KOŁA
PIASTA PRZÓDSHIMANO MT400 15x110
PIASTA TYŁSHIMANO MT400 12x148
OPONYWTB TRAIL BOSS 27,5x2.6 TCS
OBRĘCZEWTB SCRAPER I40
NAPĘD
PRZERZUTKA PRZÓDBRAK
PRZERZUTKA TYŁSHIMANO XT M8000
HAMULCE PRZÓDSHIMANO DEORE M6000
HAMULCE TYŁSHIMANO DEORE M6000
DŹWIGNIE HAMULCASHIMANO DEORE M6000
MANETKISHIMANO SLX M7000
KORBYFSA-CK751
SUPORTBRAK
ŁAŃCUCHSHIMANO HG701
KASETA / WOLNOBIEGSHIMANO SLX M7000
KOMPONENTY
KIEROWNICAALUMINIUM 780 MM 35
WSPORNIK KIEROWNICYALUMINIUM 55MM/35/0°
WSPORNIK SIODŁAKIND SHOCK LEV INTEGRA 440x150
STERYFP-H856B2;1-1/8"-1.5"
SIODŁOWTB VOLT COMP
CHWYTYKROSS STABLE
PEDAŁYBRAK

GEOMETRIA


  
s (16")
m (17")
l (19")
xl (20")
 Wzrost:
 Rozmiar kół27"27"27"27"
FSRozmiar ramy16171920
STDługość rury podsiodłowej410440470500
TTEfektywna długość górnej rury576596621646
HTDługość główki ramy100100120120
SAKąt rury podsiodłowej75757575
HAKąt główki ramy66,566,566,566,5
CSDługość tylnych widełek445445445445
WBBaza kół1165118512141238
REACHReach417437457482
STACKStack593596615612
BBDROPBB Drop32323232

Bateria - Projekt ramy Kross Soil Boost uwzględnia w pełni zintegrowaną baterię, ale również daje możliwość wyboru jej pojemności pomiędzy 504Wh, a 630Wh.

Łatwa wyjmowanie baterii - Projektując nasz autorski system mocowania baterii, na równi z designem postawiliśmy na użyteczność. Zintegrowane baterie w rowerach Kross wyjmijemy w dwóch szybkich krokach.

Rama - Konstrukcja ramy jest kompatybilna z kołami 29". Dzięki systemowi Flip Chip, dostosowanie jest bardzo proste.

RVS - Nasze autorskie zawieszenie oparte na wirtualnym punkcie obrotu i doskonałej geometrii. Wraz z ruchem osi tylnego koła środek obrotu zawieszenia zmienia swoje położenie, umożliwiając działanie niezależne od sił napędu i hamowania. Dzięki temu RVS eliminuje bujanie przy pedałowaniu i zachowuje czułość w każdym położeniu, co przekłada się na doskonałą przyczepność.

Jazda na rowerze górskim jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca. Dzięki wspomaganiu elektrycznemu możesz pojechać wszędzie tam gdzie dotychczas i zrobić więcej kilometrów w tym samym czasie. Shimano Steps MTB E8000 to system dedykowany rowerom górskim. Wysoka moc silnika i daleki zasięg gwarantuje doskonałą zabawę na szlaku. Teraz Soil Boost dzięki zintegrowanej baterii i nowej specyfikacji staje się jeszcze bardziej skuteczny.

Produkty z tej samej kategorii