Kategorie

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

eRaty Santander Consumer Bank

ENDURO

Grupa MTB XCM to rowery wyposażone w unikalny system pełnego zawieszenia oparty na technologii rvs. Dzięki odpowiednio dobranym długościom i kątom nachylenia łączników sprzęt działa niezależnie od napędu oraz posiada optymalne anty-sprężanie. W wyniku tego zawieszenie nie zapada się, gdy naciskamy na pedały, a cały rower bardzo dobrze przyspiesza. Jednocześnie zawieszenie pozostaje niezwykle czułe i reaguje na każdą, nawet najmniejszą nierówność terenu gwarantując dobrą przyczepność.

MOON został stworzony dla tych, którzy kochają jazdę na rowerze po górach. Dla tych, którzy wstają rano, aby wjechać na sam szczyt i pędzić w dół po dzikich, leśnych ścieżkach i kamienistych traktach. Dla wszystkich, którzy czerpią przyjemność z podziwiania panoramy górskich widoków, a zaraz potem pędzą na złamanie karku. W enduro liczą się emocje, prędkość i satysfakcja z pokonywania trudnych szlaków. Połączenie dwóch słów: „endorfin” i „endurance”, czyli prawdziwej przyjemności z wytrzymałością, świetnie oddaje ideę sportu, do którego uprawiania zaprojektowaliśmy rower MOON. Gdy pędzisz w dół wąską ścieżką, skaczesz z progów skalnych, mijasz drzewa z dużą prędkością , a kamienie wyrzucane z pod kół świszczą ci za uchem, adrenalina sięga zenitu! Gdy skończy się szlak, zawsze znajdą się wymagające singletraki poza nim, bo w tym sporcie nie ma rzeczy niemożliwych. MOON to jeden z najbardziej zaawansowanych projektów w historii marki Kross. 

EARTH to zaawansowane technologicznie i w pełni amortyzowane konstrukcje przeznaczone do maratonów i wyścigów wieloetapowych, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się bardzo dobra przyczepność, komfort i bezpieczeństwo jazdy. Amortyzacja wszelkich nierówności i rewelacyjna trakcja są efektem zastosowania zaprojektowanego przez inżynierów Kross, opatentowanego systemu zawieszenia RVS z wirtualnym punktem obrotu. W połączeniu z idealnie zestawioną geometrią ramy, nawet najtrudniejsze technicznie trasy pokonuje się płynnie. Wielogodzinna jazda też nie stanowi najmniejszego problemu. Modele EARTH to idealna propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów, a jazdę na rowerze traktują naprawdę serio.

W tej kategorii nie ma produktów.